14.09.2010 г.

Програма на Етно-Еко Фестивал 2010

18 септември (събота)

Открита сцена в Стария град, АМТИИ - ул. „Съборна“

14:00 Откриване и презентация на сдружение „Зелен Пловдив“
14:30-19:00 Информационен щанд на „Зелени Балкани” и кампанията „За да остане природа”
14:30-19:00 „Арт Еко Свят” - workshop за изработка на произведения от рециклируеми материали: пластмаса, стъкло, хартия и др.
14:30-19:00 Kashe Design Studio - workshop за изработка на бижута
16:00-21:00 Green Diesel представят World Music Warriors
18:00 „Зелени Балкани“ - презентация за организацията и на текущите ѝ проекти
18:30 Мрежа за устойчив обмен „Живи места“ - представяне на проекта
19:30 „Арт Еко Свят” - презентация за фондацията и на фирми за разделно събиране и преработка на опадъци
Градинката на Джумаята
17:00 „Зелен Пловдив“  - Еко възпитание на деца
Клуб „Дом Левски“, ул. „Райко Даскалов“ №53
21:30 The Perms Live - Canada (вход: 8 лв.)
23:00 Nearly Dog & Stoner Boner

19 септември (неделя)
Клуб „Soho“, ул. „Лейди Странгфорд“ №5
22:00 Global Vision Circle - Global Vision Night (DJ Dancing Angel,
DJ Invoke, DJ Olaija)

20 септември (понеделник)
Клуб „Дом Левски“, ул. „Райко Даскалов“ №53
22:00 Afronight - Dancing Angel, Africandro (Global Vision Circle) & Visitor Q (Antiart Movement)

21 септември (вторник)
Клуб „Soho“, ул. „Лейди Странгфорд“ №5 
23:00 Kottarashky Live Band (вход: 7 лв.)
00:30 DJ Skill - проект „Българи“

22 септември (сряда)
Клуб „Дом Левски“, ул. „Райко Даскалов“ №53 
22:00 DJ Münchausen - Latino party

23 септември (четвъртък)
Клуб „Soho“, ул. „Лейди Странгфорд“ №5
22:00 Asian Detective (Soundforia) - Asian Underground

24 септември (петък)
Открита сцена в Стария град, АМТИИ - ул. „Съборна“
19:00 Rayo - Etno ambient
20:00 Dopotamix Sound Pista - Teaser Set
21:00 Асоциация Капоейра България
19:00-23:00 Представяне на Urbanears™ Sound System
Открита сцена площад „Джумаята“ 
„Зелени Балкани“ кино вечер:
20:00 „За да остане природа в България”
20:10 „Българската гора - настояще, но дали с бъдеще“
21:00 „Голямата река Дунав“
21:30 „Натура 2000 в България“
22:00 Seanomad Freediving Team представя „Hold your breath and become one with the sea!“
Клуб „Дом Левски“, ул. „Райко Даскалов“ №53 
23:00 Dopotamix Sound Pista
01:00 Dub Mission

25 септември (събота)
Открита сцена в Стария град, АМТИИ - ул. „Съборна“
16:00 DJ Skill - DJ workshop
18:00 Artceps - IDM Set
19:30 Green Diesel представят World Music Warriors
16:00-22:00 Представяне на Urbanears™ Sound System

Открита сцена площад „Джумаята“ 
16:00 Zappa TV - Jazz Folk
18:00 Народни танци - фолклорен танцов клуб „Чародейци“ и фолклорен танцов клуб „Калина“
20:00 After Beglika - Teaser Set

Клуб „Soho“, ул. „Лейди Странгфорд“ №5 
22:00 After Beglika (DJ Altais dub session / DJ Mimionix balkan set)
00:30 Beat Da Balkans

* Организаторите си запазват правото за промени в програмата.

Основни спонсори на фестивала са Оризовите ядки „Какино Тане“ (www.vrt.bg) и „Титан - Златна Панега - Цимент“ (www.zlatnapanegacement.bg).

Няма коментари:

Публикуване на коментар